وبلاگ

* همه داده ها پیش روی شماست؛ با تغییراتی که در تجربه کاربری گزارشات رویدادهای سفارشی داده شده، امکان مشاهده تمامی مقادیر هر رویداد و تحلیل دقیق تر آنها فراهم شده است. امکان export از جدول دیتا به شما این امکان را میدهد تا داده های خود را به هر نحوی که میخواهید مشاهده و تحلیل نمایید.

* روند درآمد دورن برنامه ای؛ در اکثر مواقع مهمترین شاخص قابل اندازه گیری برای موفقیت اپلیکیشن میزان درآمد حاصل از پرداخت های درون برنامه ای می باشد. گزارشات جدید در صفحه "پرداخت ها و درآمدها" روند مجموع درآمد، سرانه درآمد از هر کاربر (ARPU) و سرانه درآمد از هر کاربر پرداخت کننده (ARPPU) را نمایش میدهد.

یکی از ویژگی های داشبورد دیتابین، تقسیم بندی کاربران بر مبنای تعداد مراجعات آنها به برنامه در طول زمان می باشد. در دیتابین ما کاربران برنامه را به سه گروه «کم فعالیت»، «میان فعالیت» و «پرفعالیت» تقسیم می کنیم و از این طریق، مدیران محصول می توانند روند افزایش یا کاهش مراجعات به برنامه را در طول زمان رصد نموده و بررسی کنند که تغییرات محصول چه تاثیری روی رفتار کاربران می گذارد.

blog

از اواسط تابستان سال جاری، اولین سرویس آنالیتیکس موبایل دیتابین برای بازی های ساخته شده با یونیتی پکیج ارائه گردید. با استفاده از SDK دیتابین در یونیتی، بازی سازها به کلیه رویدادهای مرتبط با تعامل کاربر با برنامه دسترسی داشته از ویژگی های مخاطبین شامل موقعیت جغرافیایی، برند و مدل دستگاه و ... مطلع می شوند و همچنین امکان تعریف رویدادهای سفارشی خاص صنعت بازی نظیر شروع و پایان مرحله و ... را در اختیار دارند.

با عضویت در خبرنامه دیتابین، هیچ خبر و رویداد جدیدی را از دست نمیدهید

کلیه حقوق برای شرکت داده نشان پارسیان محفوظ است.