وبلاگ

حضور دیتابین در اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران 26 و 27 بهمن ماه در سالن همایش های پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این جشنواره که با ده ها هزار شرکت کننده به عنوان بزرگترین عرصه رقابت میان وب سایت ها و نرم افزارهای موبایل شناخته می شود، 17،420 وبسایت و 4،395 نرم افزار موبایل شرکت داشتند.

یکی از تغییرات جشنواره امسال نسبت به سال گذشته حضور استارت آپ ها در حاشیه جشنواره وب و موبایل بود. در این راستا 30 استارت آپ در جشنواره حضور پیدا کردند. استارت آپ دیتابین نیز به عنوان یکی از فعالان حوزه موبایل در این جشنواره شرکت داشت و با استقبال گسترده علاقه مندان مواجه شد.

دیتابین اولین آنالیتیکس ایرانی اپلیکیشن های موبایلی

در حاشیه جشنواره وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز از استارت آپ های حاضر در جشنواره بازدید کرده و در جریان دغدعه های تیم های حاضر در نمایشگاه قرار گرفتند.

حضور در این فضا فرصت مناسبی برای دیتابین فراهم نمود تا درجریان نیازمندی ها و انتظارات کاربران عرصه موبایل و وب قرار گیرد. می توان گفت یکی از مهمترین انتظارات مخاطبین از دیتابین اضافه نمودن قابلیت تحلیل وب، ترکر نصب و ارائه اطلاعات از طریق API بود. پاسخ به این انتظارات در برنامه توسعه آتی تیم دیتابین قرار دارد و امیدواریم بزودی اخبار توسعه و تکمیل محصول دراختیار فعالان عرصه وب و موبایل قرار گیرد.

با عضویت در خبرنامه دیتابین، هیچ خبر و رویداد جدیدی را از دست نمیدهید

کلیه حقوق برای شرکت داده نشان پارسیان محفوظ است.