وبلاگ

دیتابین؛ اولین زیرساخت ایرانی تحلیل داده و آنالیز اپلیکیشن های موبایلی

باعث افتخار است که سرویس دیتابین را به عنوان اولین زیرساخت ایرانی تحلیل داده اپلیکیشن های موبایلی معرفی کنیم. نسخه بتای این سرویس در تیرماه راه اندازی شده و در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد.

چرا تحلیل داده تا این حد اهمیت دارد؟

ما معتقدیم درک رفتار کاربران، مهمترین دلیل موفقیت محصولات و خدمات آنلاین می باشد. تجزیه و تحلیل داده به شما در درک بهترین روش تعامل با کاربر کمک می کند. بسیاری از توسعه دهند گان وقتی برای اولین بار محصولی تولید می کنند، به درستی به این موضوع واقف نیستند، که برندها و شرکت های موفق نظیر فیس بوک، اسلاید و گوگل چگونه از ابزارهای تحلیل داده استفاده می کنند. این شرکت ها به خوبی آگاهند که جزییات چه تاثیری بر رفتار کاربر خواهد گذاشت: از تاثیر اندازه یک دکمه (Button) بر تعداد کلیک تا چطور درگیر کردن کاربر با اپلیکیشن در طول زمان. هوشمندی کلید موفقیت محسوب شده و شما را قادر می سازد تا آینده را پیش بینی کرده و درک کنید چرا کاربران به بخشهایی از اپلیکیشن علاقه بیشتری نشان می دهند و بخش های دیگری را اصلا نمی پسندند. فاصله بین موفقیت یا عدم موفقیت در همین تحلیل است.

 

تحلیل داده ابزار شماست: بیشترین تعامل کاربر با اپلیکیشن را بیابید، دریابید چرا کاربران مجددا به اپلیکیشن مراجعه می کنند و یا آن را ترک می کنند و در نهایت درآمد خود را افزایش دهید.

چرا از دیتابین استفاده کنیم؟

شما با نتایج تحلیل داده خود بیشتر از 10 دقیقه فاصله ندارید. دیتابین شاخصهای کلیدی صنعت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. اما شاید مهمترین مزیت دیتابین نسبت به سرویس های مشابه، انعطاف بالا در تناسب با نیاز کاربران می باشد. دیتابین امکان یکپارچه سازی داده های شما را همانگونه که انتظار دارید فراهم می کند. این کار در ساده ترین شکل از طریق ارائه API داده ها انجام می شود و در ادامه مشاورین هوش تجاری ما برای بکارگیری این داده ها در کنار سایر داده ها و ایجاد گزارشات تحلیلی اختصاصی با امکان فیلتر یا Drill Down در کنار شما خواهند بود.

مزیت دیگر دیتابین ارائه مشاوره رایگان در خصوص اپلیکیشن در مقایسه با ژانرها و اپلیکیشن های مشابه در سطح کشور می باشد.

سهولت پیاده سازی یکی از ارزشهای بنیادین سرویس تحلیل داده دبتابین است. به طوریکه همه این اقدامات بدون نیاز به یک خط کدنویسی از سمت شما انجام می شود.

جمع بندی

ما تصمیم داریم در این وبلاگ به توسعه دهندگان داده محور کمک کنیم موفقیت پایدار مبتنی بر تحلیل داده را تجربه کنند. عمده پست های این وبلاگ در خصوص نوآوری های دیتابین در راستای ایجاد ارزش افزوده برای کاربران خواهد بود و البته مطالب تخصصی در حیطه تحلیل داده به منظور افزایش درآمدزایی از اپلیکیشن و بهبود شاخصهای بازاریابی به صورت مستمر ارائه خواهد شد.

با عضویت در خبرنامه دیتابین، هیچ خبر و رویداد جدیدی را از دست نمیدهید

کلیه حقوق برای شرکت داده نشان پارسیان محفوظ است.