درباره دیتابین

شرکتی دانش محور، خلاق با متخصصان مجرب

در ابتدای سال 96 در حالی که در یکی از استودیوهای بازیسازی مشغول به فعالیت بودیم، خلا وجود گزارشات آماری برای اپلیکیشن ها و بازیهای موبایلی را در جمع توسعه دهندگان ایرانی احساس کردیم؛ این در شرایطی بود که رقبای خارجی به علت شرایط تحریم از ارائه خدمات به توسعه دهندگان ایرانی خودداری نمودند و به این فکر افتادیم که برای اولین بار در ایران سرویسی را برای استفاده توسعه دهندگان ایرانی جهت مشاهده گزارشات مربوط به برنامه هایشان  تحت عنوان "دیتابین، داشبورد تحلیل داده برنامه های موبایلی" ایجاد کنیم.
سرویس دیتابین از مهرماه سال جاری در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و در طول زمان تولید وبسایت دیتابین، شاهد گسترش تیم 4 نفره خود به 9 نفر هستیم. همکاران دیتابین ساعات کار خود را در فضایی پویا میگذرانند و روزانه 2 ساعت برای استراحت و صحبت پیرامون ایده های خلاقانه جدید با هدف بهبود گزارشات داشبورد صرف کرده و باقی روز را روی بخش عملی اجرای پروژه هیجان انگیز دیتابین صرف میکنند.

باورهای ما

پیدا کردن راه حل بخش لذت بخش زندگی دیتابین است.
دیدگاه مان مبتنی بر اعتماد به مسیر است.
خواسته مورد علاقه مان کارهاییست که قابلیت بزرگ شدن دارند.
ما طی سالها تجربه کاری عمیقا به سخن آرتور نیلسن که میگوید: "قیمت نور کمتر از هزینه تاریکیست" (Arthur C. Nielsen) معتقد گشته ایم.
اشتهایی سیری ناپذیر برای خلق ایده های جدید در دیتابین داریم و از ایده صاحب نظران گرامی استقبال میکنیم.
از صحبت کردن درباره موضوعاتی که هدف مشخصی دارند و به سمت نتیجه گیری و اقدام میروند لذت میبریم.

ارزشهای ما

ما در تیم "دیتابین" دانه ای کاشتیم و از آن نگهداری میکنیم تا جوانه بزند؛ و با باور خود در مسیر موفقیت حرکت میکنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت خود، به ارزشهای مشتری محوری پایبندیم.

و اکنون در ابتدای راه به صورت موفقیت آمیزی توانسته ایم جامعه ای از توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازیهای موبایل را تحت پوشش خود قرار دهیم.

با عضویت در خبرنامه دیتابین، هیچ خبر و رویداد جدیدی را از دست نمیدهید

کلیه حقوق برای شرکت داده نشان پارسیان محفوظ است.